Vyberte si barvy náramků shamballas?

Zatímco většina lidí nosí náramky Shamballa jako módní prohlášení, lze s jistotou říci, že existuje nespočet lidí, kteří stále rozumí významům a nosí je z duchovních důvodů. Ale jako módní prohlášení jsou odvážné, jedinečné a mají bohémskou atmosféru. Výběr náramku Shamballa jako dárku bez ohledu na pohlaví je promyšlený dárek. Náramky mohou být vyrobeny z krystalů Swarovski, diamantů a jiných drahých kamenů, jako je spinel nebo rhodolit, malachit, tyrkys; seznam možností je nekonečný. Voskovaná bavlněná šňůra jako materiál obruby je oblíbená a dodává se v různých barvách.

Vyberte si barvy náramků shamballas?

Pro tento typ náramku se používají korálky Shamballa, jako jsou korálky „disco ball“ a křišťálové korálky pavé, zejména černá barva pro muže. (Zde jsou BeCharmed Swarovski pavé korálky, které dodávají vzrušujícím designovým prvkům špičkovým designům.) Můžete také použít krásné skleněné korálky „disco ball“. Tyto kamínky dodávají každému designu jiskřivou barvu a krásu. Vícebarevné egyptské křišťálové kamínky se krásně používají a mají povrch ve tvaru hvězdného prachu, který zvyšuje jiskřivý lesk. Nechte se inspirovat vzory náramků Shamballa v galerii vzorů, která obsahuje skvělé vzory a pokyny, jak si vyrobit vlastní jedinečné náramky Shamballa.7 čakrových barev a jejich vlivy. Každá barva čakry je spojena se specifickým pocitem pohody. Barvy, které se rozhodnete nosit na náramku Shamballa, nebo barvy, které se rozhodnete navrhnout na náramku Shamballa, mohou být touhou po zdraví, kterou sdělíte svým zákazníkům.

shamballa naramky

Sedm barev čakry zvaných generátory energie běžně používaných pro náramky Shamballa:

Nejoblíbenější barvou pro vytváření náramků Shamballa je černá, která představuje nepřítomnost světla a je spojena se silou, autoritou a silou. Černá barva je nejoblíbenější pro dárky pro muže. Bílý náramek Shamballa - bílý není barva, ale směs všech barev nebo barva dokonalosti, přináší jasnost a čistotu. Korálkový diamant Shamballa je nejoblíbenější barvou bílé barvy při vytváření náramku Shamballa. Červené náramky Shamballa jsou spojeny se základní čakrou a souvisejí s vášní a sexualitou. Oranžové korálky Shamballa souvisejí s vyvážením kreativity a uvolněním stresu nebo blokád ve vašem životě. Žluté a zlaté korálky Shamballa představují střed slunce nebo třetí čakru spojenou s brankou, k osobní vůli a sebevědomí. Kulatá šachovnice v krystalech Swarovski dodá vašemu náramku úžasný záblesk a brilantní barevné schéma. Zelené korálky Shamballa jsou spojeny se srdeční čakrou a vytvářejí rovnováhu a harmonii. Modré perly Shamballa přinášejí expanzi prostřednictvím komunikace a jsou spojeny s důvěrou. Fialové korálky Shamballa představují 7. čakru, což je korunní čakra v horní části hlavy a spojená se štěstím a duchovností. Modré perly Shamballa přinášejí expanzi prostřednictvím komunikace a jsou spojeny s důvěrou. Fialové korálky Shamballa představují 7. čakru, což je korunní čakra v horní části hlavy a spojená se štěstím a duchovností. Modré perly Shamballa přinášejí expanzi prostřednictvím komunikace a jsou spojeny s důvěrou. Fialové korálky Shamballa představují 7. čakru, což je korunní čakra v horní části hlavy a spojená se štěstím a duchovností.

Screenasdshot_2

© Copyright 2020 naramky-shamballa.cz - All Rights Reserved | Zákonné oznámení